• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • Notice the new look? We've updated to a new version of Xenforo, please read our latest post.

WFTO magyarul - WFTO in hungarian

Feb 19, 2016
7
3
80
30
Csoki, csak nyitottam egy topicot, hogy elkezdtem foglalkozgatni ezzel, ha elkészült, felrakom.
Ha van kérdés/kérés, csak hajrá, tedd fel bátran!

Feb 19, 2016
7
3
80
30
"Ha van kérdés/kérés, csak hajrá, tedd fel bátran!"

Nos, meg is fogadom a saját tanácsomat, és javaslatokat várok a következő szavak lefordításához, oly módon, melyek magyarul sem hatnak teljesen hülyén:

minion, dungeon, realm, unlockables, scenario, spawn(-ing), construct, ritual, artefact, Veins of Evil
skirmish, my home realm, sandbox (mint játékmódok)

Jelenleg az 1501.-edik sornál járok a fordító séma táblázatában a 7954-ből, és természetesen már van kitalált verzióm ezekre a kifejezésekre, melyek alkalmazva is vannak, ennek ellenére bizonytalan vagyok milyenségüket illetően, és kíváncsian várom a hangzatos tippeket ha vannak.

Sep 10, 2018
6
1
15
33
Hali,

Gondolkodtam, hogy elkezdeném lokalizálni a játékot magyarra és megtaláltam ezt a threadet.
Érdeklődnék, hogy mi a helyzet és hol tart a dolog, mivel a legutolsó post 2017-ből van és a játékban nincsen még bent magyar nyelv.

Köszi előre is!

Sep 10, 2018
6
1
15
33
No hát akkor nekiestünk a dolognak, szabadidőnkben foglalkozunk vele.

Jelenlegi állapot a következő:

• Alap Template: Master v3 24-04-2018
  • Legutolsó hozzáadott Batch fájl: 44-49
  • Legutolsó hozzáadott EDITS fájl: 21-06-2018
  • Jelenlegi stringek száma: 9607
  • Készen: 272

Szójegyzéket vezetünk, folyamatosan bővítjük.

Jelenlegi közreműködők:

A hölgyemény fogja frissíteni időről időre az aktuális állapotot, hogy figyelemmel tudja követni aki esetleg erre téved.

Nina

Blood Imp
Sep 13, 2018
1
0
10
25
Sziasztok!

Íme az első update :)

Jelenlegi állapot a következő:
  • Alap Template: Master v3 24-04-2018
  • Legutolsó hozzáadott Batch fájl: 44-49